РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30 жовтня 2009 р. №1295-р

Київ

Про розбронювання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву у зв`язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання поширенню грипу типу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09 та гострих респіраторних захворювань

1. У зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання поширенню грипу типу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09 та гострих респіраторних захворювань, розбронювати з мобілізаційного резерву марлю медичну в обсязі 6 млн. метрів, яка зберігається на центральних складах МОЗ, базах спецмедпостачання Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, головних управлінь, управлінь охорони здоров’я обласних, Київської міської держадміністрацій.

Держкомрезерву здійснити відпуск розброньованої марлі медичної на безоплатній основі Державному департаменту з питань виконання покарань в обсязі 1 млн. метрів, іншим одержувачам — решту марлі за рознарядкою Мінекономіки.

2. Мінфіну виділити Держкомрезерву 10 млн. гривень для поповнення запасів марлі медичної з урахуванням відпущеного згідно з цим розпорядженням обсягу за рахунок коштів, виділених МОЗ для фінансування невідкладних заходів, спрямованих на запобігання поширенню інфекційних захворювань серед населення.

 

 

 

Прем’єр-міністр України         Ю. ТИМОШЕНКО